Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży
Tadeusz Jopek
tel. +48 33 475 09 39
mobil. +48 519 134 438
e-mail: t_jopek@srubena.com.pl

Szef Sprzedaży
Katarzyna Wyparło
tel. +48 33 475 05 50 wew. 284
kom. +48 662 369 688
e-mail: k_wyparlo@srubena.com.pl

Ogólne warunki sprzedaży - ŚRUBENA UNIA S.A.

ŚRUBENA UNIA Spółka Akcyjna General Terms & Conditions of Sale

Allgemeine Verkaufsbedingungen ŚRUBENA UNIA Spółka Akcyjna

Lidia Białowąs
kom. +48 696 598 079
tel. +48 33 475 09 10 wew. 365
kontakt w jęz.angielskim, rosyjskim
e-mail: l_bialowas@srubena.com.pl

Radosław Maciaszek
kom. +48 696 598 057
tel. +48 33 475 09 10 wew. 415
kontakt w jęz.angielskim
e-mail: r_maciaszek@srubena.com.pl


Wioletta Figura
kom. +48 519 146 507
tel. +48 33 475 09 10 wew. 410
kontakt w jęz.angielskim
e-mail: w_figura@srubena.com.pl


Aldona Trzop

kom. +48 660 444 504
tel. +48 33 475 09 10 wew. 415
kontakt w jęz.angielskim
e-mail: a_trzop@srubena.com.pl

Agnieszka Ciślak
kom. +48 696 598 150
tel. +48 33 475 09 10 wew. 417
kontakt w jęz. niemieckim
e-mail: a_cislak@srubena.com.pl

Hubert Bromberek
kom. +48 604 579 458
tel. +48 33 475 09 44 wew. 246
kontakt w jęz.angielskim
e-mail: h_bromberek@srubena.com.pl

Anna Komuniecka

kom. +48 604 195 977
tel. +48 33 475 09 11 wew. 416
kontakt w jęz.angielskim
e-mail: a_komuniecka@srubena.com.pl

Joanna Hawełek

kom. +48 660 790 302
tel. +48 33 475 09 38
kontakt w jęz. francuskim
e-mail: j_hawelek@srubena.com.pl